شماره تلفن:

36204912- 031/ 031-34040
ایمـیل: info@dr-behzadfar.com

cropped-logo.png

شماره تلفن:۳۶۲۰۴۹۱۲-۰۳۱
ایمـیل: info@dr-behzadfar.com

میکرودرم

میکرودرم (Microderm)

میکرودرم دستگاهی است که با فشار قابل کنترل، پودر اکسید آلومینیوم را با سری مخصوص روی پوست در جهات مختلف وارد کرده و باعث اثرات درمانی بواسطه ی استفاده همزمان از پودر اکسید آلومینیوم و مکش دستگاه می باشد. به واسطه ی این روش، پوست روشن تر و سفت تر شده و عمق لکه ها و خطوط کمتر می شوند. تعداد جلسات مورد نیاز ده جلسه به فاصله ی دو هفته یکبار می باشد.

ترک های پوستی (stretch mark)

ترک های پوستی به کشیدگی پوست در اثر از هم گسیختگی رشته های کلاژن گفته میشود که به رنگهای صورتی و یا سفید نمایان می شود. ترک های سفید رنگ، نوع مزمن ترک ها هستند و ترک های صورتی نوع حاد آن میباشد که به دلایل مختلف همچون چاقی بیش از حد و یا بارداری بوجود می آیند و ممکن است در نواحی مختلف بدن مثل سینه ها، بازو، شکم و ران ایجاد شود. درمان این ترک ها تزریق داروهای ضد ترک ، استفاده از کرمهای ضد ترک، آر اف فرکشنال و لیزر فرکشنال میباشد و پس از گذشت چند ماه نتیجه درمانی بصورت ترک های باریک و با کاهش عرض نمایان میشود.

ترک های پوستی
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ (Microneedling)

این روش درمانی برای جوانسازی، بازسازی پوست، رفع جای آکنه و جوش کاربرد دارد. میکرونیدلینگ با دستگاه انجام میشود و برای هر فرد در طول جلسات سَری سوزن مخصوص خود شخص استفاده می شود. این سوزن بر اساس نوع ضایعه با فشار متفاوتی در سطح پوست وارد میشود که تنظیم فشار دست با توجه به تشخیص پزشک و عمق ضایعه متفاوت است و چون مکانیسم سیستم دستی می باشد به مراتب تاثیر کمتری از دستگاه های پیشرفته تر نظیر آر اف فرکشنال خواهد داشت. این روش برای شروع درمان در روند بازسازی پوست کاربرد دارد و با توجه به سطح و عمق ضایعه طی تعداد جلسات متفاوت تاثیر گذار خواهد بود.
کاربرد میکرونیدلینگ:
درمان جای جوش
درمان لک
بازسازی پوست
کاهش منافذ باز سطح پوست

 

فرکشنال (RF)

این دستگاه، مجهز به هندپیس انتقال دهنده ی امواج رادیوفرکوئنسی با سری سوزن دار می باشد، این سری مجهز به سوزن های رسانا با روکش طلا با عمق نفوذ متفاوت جهت ورود امواج یا لیزرهای متفاوت برحسب شدت علائم است.
اثرات درمانی: از بین رفتن اسکار جای جوش، تنگ کردن منافذ، اسکار آبله مرغان، بخیه و جای زخم، سالک، کنترل تعریق زیر بغل و دست می باشد.
اثرات زیبایی: در این روش با ورود امواج به لایه های پوست ، تحریک کلاژن و آلاستین(ساختار طیفی پوست)، لیفتینگ صورت و ابروها صورت میگیرد. برای درمان از این روش،5 جلسه با توالی یکماه یکبار انجام می شود و بعد از 3 جلسه نتیجه قابل مشاهده می باشد.

خدمات پوست و مو
خدمات پوست و مو

اندوپیل (Endopeel)

دارویی است که از جنس کربوکسیلیک اسید است، این اسید از روغن بادام زمینی استخراج می شود و قابل تزریق در عضله می باشد.
اثرات درمانی: صورت، ابروها ، بینی و گردن که بعد از یک ماه به طرز چشمگیری قابل مشاهده است و ماندگاری 6 ماه به همراه خواهد داشت.

پروفایلو (Profhilo)

پروفایلو نوعی اسید هیالورونیک ایتالیایی است که جهت جوانسازی و شادابی استفاده می شود لذا حجم بسیار مختصری به صورت می دهد. برای بیماران، بسته به نیازشان 2 الی 3 جلسه به فاصله ی دو هفته یکبار تزریق می شود.با در نظر گرفتن این روش درمانی تا یکسال ماندگاری به همراه خواهد داشت.

پروفایلو
خدمات پوست و مو

دستگاه اولترافرم ااا (Ultraformer3)

این دستگاه نسل جدید هایفو است. تکنولوژی آن براساس M&M می باشد که امواج اولتراسوند را به صورت میکرو و ماکرو با کارتریج های مختلف وارد پوست صورت و بدن می کند. پیامدهای درمانی آن شامل درمان افتادگی صورت، غبغب، گردن و ابروها می باشد.
کارتریج های Macro این امواج اولتراسوندIII را با تعداد بیشتر به عمق عضله وارد میکنند و کارتریج های Micro ، جهت درمان چین و چروک سطحی و جوانسازی اپیدرم و لایه ی زیرین پوست بکار می رود.
تعداد جلسات براساس شدت درگیری می باشد، که شامل یک جلسه برای کیس های خفیف تا متوسط با ماندگاری یکسال و تکرار آن 6 ماه بعد برای موارد شدیدتراست. لازم به ذکر است برای چروک های دور چشم و لیفت ابرو و دور لب این روش میتواند تا سه بار قابل انجام باشد.
این دستگاه برای بدن هم به صورت موضعی کاربرد دارد که شامل لیفت پهلوها، شکم، سینه، زیر بغل، بازوها و ناحیه ی داخل ران می باشد و تا 3 جلسه به فاصله ی هر ماه یکبار قابل انجام می باشد.

روشهای لیفتینگ صورت
(Face_Lift Methods)

روشهای جدید لیفتینگ صورت به غیر از جراحی، به چند روش غیر تهاجمی شامل لیفت با نخ ها(Threads)، لیفت با دستگاه RF فرکشنال سوزنی، لیفت با تزریق اندوپیل و لیفت با دستگاه اولترافورمIII (نسل جدید و پیشرفته ی هایفو) می باشد.

لیفت با نخ (Threads Lift)

نخ ها یکی از روشهای رایج لیفت در تمام مراکز زیبایی دنیا می باشند که دارای جنس ها و فرم های مختلف هستند.نخ ها به دو صورت قابل تزریق (جهت حجم دهی و فرم دهی) و غیر قابل تزریق (کار گذاشتن در زیر پوست و در عمق مشخص در نواحی مختلف) می باشد.
اثرات لیفت با نخ به شرح ذیل می باشد:
لیفت صورت: نتیجه ی آن به صورت برآمده سازی صورت، از بین رفتن خط خنده، افتادگی پایین صورت و کلاژن سازی می باشد. بهترین جنس نخ که سازگاری و قابلیت جذب دارد از جنس PDO (پلی اکسانون) می باشد که اخیراً نخ های دوبل بهترین اثر لیفت را برای صورت به همراه دارند، اثرات زیبایی دیگر نخ شامل لیفت بینی، ابروها و از بین بردن افتادگی گردن می باشد. نتیجۀ درمان و اثر قابل مشاهده طبیعی و مطلوب بعد از یک ماه بوده و تا یک سال نیز دوام خواهد داشت.

لیفتینگ صورت
پلاسماپن (Plasmapen)

پلاسماپن (Plasmapen)

همانطور که گفتیم امروزه کارهای زیبایی جهت ایجاد روش مطمئن، امن و غیرتهاجمی جهت جلوگیری از بروز عوارض نامطلوب انجام می شود، استفاده از پلاسماپن هم یکی از این روش ها است. این دستگاه پلاسما را که حالت چهارم ماده است تولید کرده و با تولید حرارت مختصر و پرتاب همزمان آن بر روی پوست اثرات متنوعی دارد. تعداد جلسات درمانی براساس سن مراجعه و شدت درگیری 3 جلسه می باشد.
اثرات درمانی :
1) درمان افتادگی پلک پایین و بالا
2) برداشتن زگیل و خال های پوستی
3) کوچیک کردن و فرم دهی بینی
4) درمان چروکهای سطحی دور چشم، دور لب و گردن

تزریق بوتاکس(Botax Injection)

بوتاکس یا سم بوتولیم، مایع قابل تزریق جهت درمان چروکهای سطحی صورت، گردن و تعریق زیر بغل می باشد.

اثرات درمانی: با این روش، بعد از 2 الی 3 هفته بسته به نوع ماده ی استفاده شده چروکهای خط اخم ،ابرو و پیشانی و چروکهای دور چشم از بین رفته و سبب بالا رفتن بینی، از بین رفتن چروکهای گردن و درمان تعریق بیش از حد زیر بغل و درمان لبخند لثه ایی می شود و ماندگاری این روش بر اساس زمان مراجعه و شدت علائم از 3 تا 6 ماه متغیر است.

تزریق بوتاکس(Botax Injection)​
تزریق چربی(Fat injection)​

تزریق چربی(Fat injection)

تزریق چربی همانند ژل می تواند برای پرکردن و فرم دهی صورت و بدن به کار گرفته شود. چربی هر فرد پس از استخراج دستی یا دستگاه لیپوماتیک تصفیه می شود و در نواحی صورت شامل گونه ها، خط خنده، پشت دست، سینه و باسن انجام می گیرد. مزیتی که این روش نسبت به ژل دارد این است که از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود و روشی کاملا سازگار است.

سابسیژن(Subsicion)

سابسیژن روشی برای شروع درمان اسکارهای ناشی از آکنه ( جای جوش) بخیه، سالک، آبله مرغان و سوختگی می باشد. در این روش از سوزنهای مخصوصی به اسم نوکور یا کانولهای مخصوص استفاده میشود. با روش بی حسی موضعی این کانولها وارد پوست شده و قسمت اسیب دیده ودچار مناطق فیبروز به واسطه این روش از لایه های زیرین جدا سازی میشود و شروع به کلاژن سازی می کند. پس از 1 الی 2 جلسه جهت تکمیل درمان از آر اف فرکشنال ، لیزر فرکشنال، مزونیدلینگ جهت ارتقاء کیفیت زیباسازی می توان استفاده کرد.

سابسیژن
تزریق ژل

تزریق ژل _فیلر(Gel_ Filler Injection)

ژل یا فیلر ماده ایی حجم دهنده یا فرم دهنده است، که اساساً و قطعاً باید از جنس اسید هیالورونیک باشد، به دلیل اینکه، این ماده فقط قابل سازگاری با بدن است و در مفاصل و چشم هر فرد به صورت طبیعی وجود دارد.
مکان های قابل تزریق و حجم دهی: فرورفتگی بین ابروها، پیشانی، شقیقه ها، زیرچشم و گونه ها، زاویه ی فک، چانه و لب، خط خنده، پشت دست، سینه و باسن می باشد. لازم به ذکر است این ژل ها براساس ناحیه ی مورد نظر غلظت های متفاوتی خواهند داشت و برای هر منطقه ژل مورد نیاز استفاده می شود.

مزوپیل(Mesopeel)

مزوپیل روشی موثر جهت درمان لک های موجود در صورت، بدن و پشت دست ها می باشد.
در این روش ابتدا از محلول های موضعی و سپس جهت تکمیل درمان از تزریق مواد کاهش دهنده ی رنگ استفاده می شود. تعداد جلسات بر حسب شدت علائم می تواند از 3 تا 6 جلسه متغیر باشد.
توالی بین جلسات 2 هفته یکبار است.

مزو پیل(Meso Peel)​
مزوتراپی

مزوتراپی(Mesotherapy)

مزوتراپی روشی برای داشتن پوستی جوان و بانشاط و تقویت مو می باشد. در این روش تزریق داروهای متعدد به صورت مجزا یا کوکتل های آماده (حاوی ویتامین، کوآنزیم و اسید آمینه) به صورت مکرر و کم در ناحیه ی مزو یا لایه ی میانی پوست سر، صورت و بدن انجام می شود. تعداد جلسات بسته به نوع درمان بین 12-16 جلسه می باشد.
اثرات درمانی: درمان ریزش مو، رشد ساقه ی مو و جوانسازی، لیفت صورت، آبرسانی، کاهش پف و تیرگی و چروک های ریز در اطراف چشم ها، کاهش لک های صورت و جوانسازی پشت دست، از بین رفتن غبغب و از بین رفتن چربی های موضعی در بدن می باشد. همچنین جهت تکمیل درمان برای فعالسازی پیاز مو و جلوگیری از ریزش و رشد مجدد موها می توان از کلاه لیزری استفاده کرد، تعداد جلسات مورد نیاز 8 جلسه و هفته ای یکبار می باشد.

PRP(Platelet Rich Plasma)

روشی برای اصلاح، جوانسازی پوست و مو می باشد. پی آر پی به معنای پلاسمای غنی از پلاکت است که از خون بیمار گرفته می شود و باعث ترشح فاکتورهای ایمنی رشد گردیده و در نتیجه تأثیرات درمانی پوست و مو را به همراه دارد. پلاکت ها بعد از جداسازی از خون در نواحی سر، صورت، دکلته، گردن و پشت دست ها قابل تزریق می باشند، تعداد جلسات برای صورت بین 2 جلسه و برای سر جلسه به فاصله ی دو هفته یکبار می باشد. نتایج درمانی برای صورت، کاهش عمق چروک های پوستی و تیرگی زیر چشم و آبرسانی، جوانسازی و روشن شدن پوست می باشد.PRP باعث تقویت پیاز مو و افزایش ضخامت تارهای مو می شود.
افراد بین 15 – 65 سال کاندید این روش می باشند اما بیمارانی که سابقه سرطان داشته و همچنین و بیماری هایی که عملکرد پلاکت را مختل می کنند ،مورد مناسبی جهت این روش نمی باشند.

PRP

فیلرهای تزریقی(prostolane)

جدیدترین فیلر تركیبی قابل تزریق میباشند كه این فیلر ها تركیب اسید هیالورونیك و پپتید های مختلف كارامد میباشد ، این كمپلكس فعالیت خودشون را از طریق سیستم ایمنی و ترشح فاكتورهای رشد بصورت اهسته رهش در طی دو هفته اعمال میكنند و‌۴ مدل دارند.

فیلر لك ( Blanc B )

 باعث روشن شدن و كمرنگ شدن لكهای پوستی و تیره گی زیر چشم و كاهش چروكهای سطحی میشود.

خدمات پوست و مو
خدمات پوست و مو

فیلر جوانساز ( Natural )

باعث‌جوانسازی و ابرسانی و تا حدی حجم دهی پوست میشود ، این دو تركیب مناسب برای تزریق ناحیه ی صورت گردن و پشت دست میباشند ، فواصل تزریق دو هفته یكبار میباشد كه بر اساس گرفتاری و سن و زمان مراجعه تعداد جلسات بین دو سه جلسه و تكرار ان باز بر اساس جوابدهی بین ۳-۶ ماه یكبار میباشد.

فیلر مو یا ( Hair filler )

جهت درمان ریزش مو و ترمیم پوست سر ، تثبیت رنگ مو و جلوگیری از پیشرفت سفیدی مو میباشد ، درمان ابتدایی چهار جلسه و‌بدلیل اینكه این مواد بصورت اهسته رهش در طی دو هفته در اختیار سلولها ی فولیكولهای مو قرار میگیرند. فواصل بین جلسات دو هفته یكبار میباشد و بر اساس شدت درگیری بین سه تا شش ماه قابل تكرار میباشد .

خدمات پوست و مو
خدمات پوست و مو

اینربی ( inner B )

جهت اب كردن چربی زیر چشمها و برطرف كردن پف زیر چشم و اب شدن چربی اطراف خط خنده و كاهش عمق خط خنده و كاهش افتاده گی دو طرف صورت و اب كردن و كاهش حجم چربی بازوها ران شكم و پهلوها و غبغب میباشد فواصل و طول درمان دو سه جلسه دو هفته یكبار در شروع و تكرار بین سه تا شش ماه تا حصول نتیجه نهایی میباشد.

كربن تراپی یا پاكسازی هالیوودی

كربن تراپی یا كربن لیزر یكی از روشهای درمانی است كه با استفاده از كربن و لیزر انجام می شود. برای پاكسازی پوست، كاهش رنگدانه ها و تیرگی پوست ، درمان لك صورت، جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، افراد دارای پوست چرب، آكنه و چروكهای ظریف پوستی می تواند بسیار موثر باشد

كربن تراپی برای انواع پوست قابل استفاده است. كاملا غیرتهاجمی و بدون درد است، به سرعت باعث بهبودی ظاهر پوست می شود و نتایج مطلوب آن بلافاصله پس از انجام قابل مشاهده است.

تعداد جلسات مورد نیاز كربن تراپی با توجه به صلاحدید پزشك  و بسته به میزان عوارض و مشكلات پوست تعیین می‌گردد. اما به طور كلی در اغلب موارد 3 تا 5 جلسه درمانی، در فاصله زمانی 2 تا 3 هفته و یا به صورت ماهانه موجب بهبود طولانی مدت پوست خواهد شد.

خدمات پوست و مو

خدمات پوست و مو

شـــماره تلفن:

36204912- 031/ 031-34040

ایمـیل: info@dr-behzadfar.com

فهرست سایت

دسته ها