در حال بارگذاری...

آنزیم بینی

آنزیم بینی

آنزیم بینی

در این روش کوچک کردن بینی ، پزشک از آنزیم هیالاز و بلورهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم استفاده می کند. این روش کوچک کردن بینی نیازی به بیهوشی و سپری کردن دوره نقاهت طولانی مدت را ندارد و کاملا ایمن و بدون عارضه می باشد. در این روش پزشک ابتدا ناحیه تزریق را ضد عفونی کرده و سپس آنزیم را تزریق می کند.

برای اینکه بیمار احساس درد نداشته باشد پزشک از داروهای بی حس کننده موضعی استفاده می نماید. تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این روش بین ۳ الی ۴جلسه است که در جلسه مشاوره برای هر فرد تعداد جلسات مشخص می شود. تزریق آنزیم باید در فاصله های ۱ الی ۲ هفته انجام گیرد.

مراقبت های بعد از کوچک کردن بيني با آنزيم به شرح ذیل می باشد:

  • پس از تزريق آنزيم جهت کوچک کردن بینی از ماساژ دادن بینی خودداری کنید.
  • جلسات معاینه را به طور مرتب بروید.
  • بیمار از زدن آب به ناحیه تزریق آنزیم تا ۲۴ ساعت جدا خودداری کند.

روشهای جدید لیفتینگ صورت به غیر از جراحی، به چند روش غیر تهاجمی شامل لیفت با نخ ها(Threads)، لیفت با دستگاه RF فرکشنال سوزنی، لیفت با تزریق اندوپیل، لیفت با دستگاه اولترافورمرӏӏӏ (نسل جدید و پیشرفته ی هایفو) می باشد.

نخ ها یکی از روشهای رایج لیفت در تمام مراکز زیبایی دنیا می باشند که دارای جنس ها و فرم های مختلف هستند.نخ ها به دو صورت قابل تزریق (حجم دهی و فرم دهی) و غیر قابل تزریق (کار گذاشتن در زیر پوست و در عمق مشخص در نواحی مختلف) می باشد.

اثرات لیفت با نخ

لیفت صورت: نتیجه ی آن به صورت برآمده سازی صورت، از بین رفتن خط خنده، افتادگی پایین صورت و کلاژن سازی می باشد. بهترین جنس نخ که سازگاری و قابلیت جذب دارد از جنس PDO (پلی اکسانون) می باشد که اخیراً نخ های دوبل بهترین اثر لیفت را برای صورت دارند، اثرات زیبایی دیگر نخ شامل لیفت بینی، ابروها و از بین بردن افتادگی گردن می باشند. نتیجۀ درمان و اثر قابل مشاهده طبیعی و مطلوب بعد از یک ماه است  و تا یک سال هم دوام دارد.

دستگاه اولترافرمӏӏӏ

نسل جدید هایفو است. تکنولوژی این دستگاه براساس M&M می باشد که امواج اولتراسوند را به صورت میکرو و ماکرو با کارتریج های مختلف وارد پوست صورت و بدن می کند.

پیامدهای درمانی آن شامل درمان افتادگی صورت، غبغب، گردن و ابروها می باشد.

کارتریج های Macro این امواج اولتراسوندӏӏӏ را با تعداد بیشتر به عمق عضله وارد میکنند و کارتریج های Micro ، جهت درمان چین و چروک سطحی و جوانسازی اپیدرم و لایه ی زیرین پوست بکار می رود.

تعداد جلسات براساس شدت درگیری می باشد، که شامل یک جلسه برای کیس های خفیف تا متوسط با ماندگاری یکسال و تکرار آن ۶ ماه بعد برای موارد شدیدتراست. لازم به ذکر است برای چروک های دور چشم و لیفت ابرو و دور لب این روش میتواند تا سه بار قابل انجام باشد.

این دستگاه برای بدن هم به صورت موضعی کاربرد دارد که شامل لیفت پهلوها، شکم، سینه، زیر بغل، بازوها و ناحیه ی داخل ران بوده، که تا ۳ جلسه به فاصله ی یک ماه یکبار قابل انجام می باشد.

اندوپیل

دارویی است که از جنس کربوکسیلیک اسید  است، این اسید از روغن بادام زمینی استخراج می شود و قابل تزریق در عضله می باشد.

اثرات درمانی: صورت، ابروها ، بینی و گردن که بعد از یک ماه قابل مشاهده است و ماندگاری ۶ ماه دارد.

مراقبت های بعد از اندوپیل :

تا ۲۴ ساعت آب زده نشود درصورت ورم قرص آپوسیتریزین (۱صبح-۱شب) استفاده شود.

RF فرکشنال

این دستگاه، مجهز به هندپیس انتقال دهنده ی امواج رادیوفرکوئنسی با سری سوزن دار می باشد، این سری مجهز به سوزن های رسانا با روکش طلا با عمق نفوذ متفاوت جهت ورود امواج یا لیزرهای متفاوت برحسب شدت علائم است.

اثرات درمانی: از بین رفتن اسکار جای جوش، تنگ کردن منافذ، اسکار آبله مرغان، بخیه و جای زخم، سالک، کنترل تعریق زیر بغل و دست می باشد.

اثرات زیبایی: لیفتینگ صورت و ابروها ، در این روش با ورود امواج به لایه های پوست ، تحریک کلاژن و آلاستین (ساختار طیفی پوست) صورت میگیرد.

۵ جلسه با توالی یک ماه یکبار انجام می شود و بعد از ۳ جلسه نتیجه قابل مشاهده می باشد.

دسته بندی
جوانسازی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

سه × 3 =