در حال بارگذاری...

https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2019/04/dr-behzadfar-Skin-clearing.jpg

پاکسازی

عنوان:

توضیحات:

dr-behzadfar-Skin-clearing.jpg

پاکسازی

روش های اسکین کر (پاکسازی)

پاکسازی

پاکسازی موجب ‌آبرسانی و افزایش رطوبت لایه بیرونی پوست و مانع از چروک زودرس می‌شود.
‌ماساژ صورت در پاکسازی باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید،باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌رسان کمک می‌کند و به‌خاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.
علاوه بر این ‌پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد.
در این مرکز، پاکسازی جوش و لک توسط دستگاه های تخصصی درما اف و مینی کول و همچنین با استفاده از برنده ای معتبر جهانی Murad و Bioline انجام می شود.

پاکسازی با دستگاه DERMA-F درم ابریژن فراصوتی (اتوی صورت)

درما-اف یک دستگاه درم ابرژن فراصوتی بوده که با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یونها حبابهای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به تمیز کردن، جوانسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید.

از مزایای این دستگاه میتوان به وارد ذیل اشاره کرد:

  1. پاکسازی و لایه برداری از بین بردن جوش
  2. آبرسانی پوست
  3. لایه برداری و احیا پوست
  4. لیفتینگ صورت و از بین بردن خطوط سطحی
  5. جوان سازی و شفاف نمودن پوست
  6. درمان منافذ باز پوست
  7. جداسازی آرام سلول های مرده

دستگاه minicool دستگاهی است که بر اساس تکنولوژی الکتروفورز است. و به مراقبت، بازسازی و درمان پوست آسیب دیده کمک میکند. با طراحی هوشمند و چند منظوره دارای دو سری الکتروفورز داغ و سرد و خاصیت ویبرشن است.

الکتروفوزر داغ با افزایش حرارت سطح پوست به افزایش خونرسانی، کلاژن سازی و کاهش تیرگی و چروک و رساندن مواد مغذی به داخل پوست کمک میکند و موجب آرامش و کاهش استرس شخص می شود و الکتروفورز سرد به پاکسازی عمیق پوست، روشن سازی، رفع آکنه، کاهش منافذ پوست، افزایش خاصیت الاستیسیته و تعادل غدد چربی کمک میکند.

دسته بندی
جوانسازی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

چهارده + چهار =