در حال بارگذاری...

https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2019/04/فروش-آر-اف-فرکشنال.jpg

فراکشنال آر اف

عنوان:

توضیحات:

فروش-آر-اف-فرکشنال.jpg

فراکشنال آر اف

RF چیست؟

آر اف فرکشنال روش درمان تخصصی در خصوص بازسازی و جوانسازی و لیفت و قوام پوست به شمار می رود. این روش توسط دستگاه پیشرفته آر اف فرکشنال انجام می شود که مکانیسم آن بصورتی اسن که امواج رادیو فرکوئنسی را به واسطه سری سوزن خاص هر شخص به داخل پوست انتقال میدهد که عمق نفوذ این امواج بسته به نوع دستگاه از ۰.۱ تا ۴ میلیمتر متفاوت هست که هم برای صورت و هم برای بدن کاربرد دارد.


کاربرهای آر اف فرکشنال برای صورت :


کلاژن سازی


لیفت و رفع افتادگی صورت و ابرو


درمان منافذ باز سطح پوست


درمان جای جوش


ایجاد قوام پوست


بازگرداندن خاصیت الاستیسیته پوست


روشن شدن رنگ پوست


آر اف فرکشنال علاوه بر صورت برای نواحی بدن کاربرد های متفاوتی دارد.درمان و کاهش خطوط استریا و ترک و استرچ مارک روی بدن توسط این روش انجام می شود تا نهایتا ۴۰ تا ۵۰ درصد کلاژن از دست رفته پوست را جایگزین کند که البته در کنار این روش یک سری داروهای کلاژن خالص در ناحیه مورد نظر  تزریق میشود و تا حد زیادی موجب بازسازی پوست می شود تا کلاژن از دست رفته بازگشته و پوست قوام پیدا کند. از این روش برای لیفت بازو، لیفت بخش داخلی ران استفاده می شود و حتی بدلیل حرارت ایجاد شده در زیر پوست موجب از بین رفتن یک سانتی متر چربی موضعی جداره زیر َشکم شده و در سطح پوست شکم قوام ایجاد میکند. همچنین آر اف فرکشنال در درمان تعریق بیش از اندازه با عمق نفوذ بیشتر نیز تاثیر گذار است.


آر اف فرکشنال طی ۵ جلسه انجام میشود و فواصل بین جلسات ۲۱ روز یا ۳۰ روز که  باید بصورت کاملا منظم انجام شود تا حداکثر تاثیر گذاری را به همراه داشته باشد.


مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال:


عدم شستشو صورت تا ۲۴ ساعت بعد از انجام


استفاده از کرم ترمیم تجویز شده


مصرف داروی ضد جوش برای پوست های چرب


استفاده از ضد آفتاب در طول روز

دسته بندی
جوانسازی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

15 − نه =