در حال بارگذاری...

https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2019/04/فروش-آر-اف-فرکشنال.jpg

فراکشنال آر اف

عنوان:

توضیحات:

فروش-آر-اف-فرکشنال.jpg

فراکشنال آر اف

RF چیست؟

Rf fractional دستگاهی است که یک سری سوزن دار با یک روکش طلا (رسانا) دارد که این برحسب نوع دستگاه عمق نفوذش فرق دارد. در مدل d age که ساخت کشور کره میباشد که تقریبا نمونه کاملی میباشد. سوزنها از۱/۰ تا۴ میلی متر وارد پوست میشوند و باعث اثرات مختلفی میشوند.

آر اف فرکشنال روش درمان تخصصی در خصوص بازسازی و جوانسازی و لیفت و قوام پوست به شمار می رود. این روش توسط دستگاه پیشرفته آر اف فرکشنال انجام می شود که مکانیسم آن بصورتی اسن که امواج رادیو فرکوئنسی را به واسطه سری سوزن خاص هر شخص به داخل پوست انتقال میدهد که عمق نفوذ این امواج بسته به نوع دستگاه از ۰.۱ تا ۴ میلیمتر متفاوت هست که هم برای صورت و هم برای بدن کاربرد دارد.

اثرات یا فواید آر اف فرکشنال :

۱-ساخت کلاژن والاستین: همانطور که میدانیم ساختار .قوام و ظاهر پوست به وجوداین ترکیبات درپوست بستگی دارد. به واسطه وارد شدن امواج رادیو فرکونسی از طریق این سوزن های رسانا با انرژی های قابل تنظیم کلاژن والاستین از دست رفته از پوست احیا میشود و اثرات مفیددرمانی ظاهر میشود که شامل:

  • قوام و سفتی پوست
  • کنترل چربی پوست وتنگی و سطحی کردن منافذ پوست
  • کاهش اسکار های پوستی -سوختگی-جای جوش وابله مرغان میباشد
  • روشن شدن پوست بواسطه بازسازی کلاژن والاستین
  • نکته مهم و جالب این است که بواسطه این نیدل ها میتوانیم مواد مزوتراپی را وارد پوست کنیم واثرات درمانی این مواد با اثر درمانی آر اف فرکشنال تجمعی میشود و نتیجه خیلی بهتر و ماندگارتر میشود
  • کاهش عمق و اندازه استریا های بدن ( درمان starch mark)بدلیل بازسازی کلاژن های تخریب شده
  • کاهش تعریق زیر بغل با عمق نفوذ بیشتر
  • چربی سوزی سطحی (کاهش چربی زیرپوستی) با عمق نفوذ بیشتر درصورت .غبغب و بدن

تعداد جلسات آر اف فرکشنال ۵جلسه با فواصل زمانی یکماه یکبار ومنظم میباشد واین اثرات ذکرشده بعداز اتمام جلسه سوم قابل مشاهده میباشد و لازم بذکراست که اثرات درمانی ایجاد شده بایستی هرسال با تعداد جلسات کمتر ۲-۳ جلسه قابلیت نگهداری وتداوم داشته باشد.


کاربردهای آر اف فرکشنال برای صورت :


کلاژن سازی


لیفت و رفع افتادگی صورت و ابرو


درمان منافذ باز سطح پوست


درمان جای جوش


ایجاد قوام پوست


بازگرداندن خاصیت الاستیسیته پوست


روشن شدن رنگ پوست


آر اف فرکشنال علاوه بر صورت برای نواحی بدن کاربرد های متفاوتی دارد.درمان و کاهش خطوط استریا و ترک و استرچ مارک روی بدن توسط این روش انجام می شود تا نهایتا ۴۰ تا ۵۰ درصد کلاژن از دست رفته پوست را جایگزین کند که البته در کنار این روش یک سری داروهای کلاژن خالص در ناحیه مورد نظر  تزریق میشود و تا حد زیادی موجب بازسازی پوست می شود تا کلاژن از دست رفته بازگشته و پوست قوام پیدا کند. از این روش برای لیفت بازو، لیفت بخش داخلی ران استفاده می شود و حتی بدلیل حرارت ایجاد شده در زیر پوست موجب از بین رفتن یک سانتی متر چربی موضعی جداره زیر َشکم شده و در سطح پوست شکم قوام ایجاد میکند. همچنین آر اف فرکشنال در درمان تعریق بیش از اندازه با عمق نفوذ بیشتر نیز تاثیر گذار است.


آر اف فرکشنال طی ۵ جلسه انجام میشود و فواصل بین جلسات ۲۱ روز یا ۳۰ روز که  باید بصورت کاملا منظم انجام شود تا حداکثر تاثیر گذاری را به همراه داشته باشد.


مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال:


تا ۲۴ساعت بعداز آراف استحمام انجام نشود.کرم ترمیم کننده و بازسازی پوست ۲-۳ بار برحسب جنس پوست استفاده شود و پس از تورم و قرمزی گذرا داروهای قبلی تا تکرار جلسه بعد ادامه یابد.

نکته: سوزنهای آراف برای هربیماری مشخص میباشد و قابلیت نگهداری تا اتمام شارژ را دارد.

مزوتراپی

روشی است که از تزریق داروهایی شامل ویتامین-اسیدهای آمینه-کوآنزیم به صورت مجزا یا ترکیبی (کوکتل های تزریقی )در ناحیه ی مزودرم(لایه میانی پوست) میباشد این لایه درجاهای مختلف بدن وجود دارد در نتیجه دراثر تزریق های مواد متفاوت در نواحی متفاوت اثرات درمانی حاصل میشود.

کاربردهای مزوتراپی:

۱-درمان ریزش مو.استحکام ساقه مو . درخشندگی مو و حالت پذیری مجدد موها

۲-درمان تیرگی ولک های پوستی

۳-درمان افتادگی و جوانسازی پوست صورت و گردن و پشت دستها

۴-درمان  سلولیتهای موضعی بدن

۵-درمان غبغب

۶-درمان تیرگی زیرچشم ها-درمان چروکهای زیرچشم

این درمان  به روش تزریقی به صورت تزریق با دستگاه(مزوگان)ویا دستی با نیدل های مخصوص با عمق تزریق مشخص براساس نواحی مختلف بدن انجام میشود.

مزوتراپی عمدتا و معمولا ۸جلسه میباشد که البته تعداد جلسات در درمان ازبین بردن توده ای چربی یا سلولیت ها نیاز به تکرار بیشتر دارد .نتایج درمانی معمولا بعداز ۴جلسه قابل مشاهده میباشد.و فواصل بین تزریقات از یک هفته یکبار تاماهی یکبار میباشد.البته جهت تداوم اثرات درمانی ایجادشده نیاز به تکرار درفواصل زمانی مشخص دارد.تزریقات برحسب نوع ومحل بیماری میتواند با بیحسی موضعی انجام میشودو قابل تحمل میباشد.

مراقبت های بعداز مزوتراپی:

بهتراست بعداز تزریق تایک روز استحمام انجام نشود تورم .خارش و کبودی نقطه ای در بعضی از مناطق کاملا طبیعی میباشد ونیاز به مراقبت بیشتر نمیباشد.وبهتراست از لوازم ارایش تا یکروز بعداز مزوتراپی اجتناب بعمل اید.استفاده از اسپیرین و دارو های تسکین دهنده دردتا یک هفته قبل از تزریق اجتناب شودزیرا خط خونریزی و کبودی را افزایش میدهد.همانند تمامی اعمال زیبایی این روش نیز جهت تداوم اثرات ایجاد شده نیاز به تکرار دارد.

هیدروفشیال

برای داشتن پوست سالم و زیبا نیاز به محافظت پوست از آلاینده های محیطی شامل اشعه ماورای بنفش –سیگار-کم ابی- عوامل ارثی و افزایش سن که باعث کاهش کلاژن پوست و تیره تر شدن رنگ پوست میباشد را داریم .و از انجایی که پوست توانایی بازسازی ئ ترمیم را دارد میتواند از ابزار های درمانی کمک گرفت یکی از این دستگاه ها هیدروفشیال میباشدکه میتواند با ازبین بردن اثر الودگی های محیطی و ناخالصی ها از منافذ پوست و جایگزین کردن ان با اسید هیالورونیک و مواد مغذی و اب جهت رطوبت لازم ترمیم و جوانسازی پوست را ایجاد کند.

مزایای هیدروفشیال:

۱-محکم کردن بافت پوست

۲-رفع چین و چروک و خطوط بدن

۳-کاهش لکه های قهوه ای پوست

۴-تنظیم و بالانس چربی پوست های چرب و مختلط

۵-درمان پوسته پوسته شده برای پوست های خشک و حساس

۶-درمان جوش های سرسیاه و اکنه

۷-رفع منافذ باز پوست

مراحل هیدروفشیال شامل: تراشیدن لایه های سطحی اسیب دیده و صیقل دادن سطح پوست.سم زدایی وپاکسازی .ابرسانی و تامین رطوب پوست .پرکردن منافذ پوست

تعداد جلسات برحسب نوع مشکل پوستی و زمان مراجعه متفاوت میباشد که شامل ۲-۳ میباشد و فواصل یک ماه میباشد و میتوان جهت تداوم اثر ۳تا ۶ماه ان را تکرار کرد.

این روش غیر تهاجمی میباشد و بدون درد و اثار ظاهری میباشدو مدت زمان ان بین نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه میباشد.یک نوع جدید این دستگاه بنام بابل هیدروفشیال میباشد که دراین مرکز موجود میباشد و علاوه بر اثرات ذکر شده میتواند داروهای مزو را بصورت سطحی به لایه های پوست بدون تهاجم و استفاده از سوزن وارد کنیم.


دسته بندی
جوانسازی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

3 + سیزده =