در حال بارگذاری...

https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2017/08/cosmetic-surgery-blog-07.jpg
https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2017/08/cosmetic-surgery-blog-11.jpg
https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2017/08/cosmetic-surgery-blog-12.jpg
https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2018/03/page-headline-01.jpg

لیپوماتیک | پیکر تراشی

عنوان:

توضیحات:

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکرتراشی

لیپوماتیک | پیکر تراشی

مراحل لیپوماتیک

لیپوماتیک دستگاهی است ساخت بلژیک که مکانیسم آن توسط امواج اینفراسونیک می باشد و به منظور تخلیه چربی و درمان چاقی موضعی در یک جلسه استفاده میشود.
برتری لیپوماتیک نسبت به روش های مشابه استفاده از امواج اینفراسونیک است که بصورت کاملا یکدست و یکنواخت چربی ها را خورد کرده و تخلیه می نماید و به همین دلیل فرد بعد از لیپوماتیک هیچگونه ناهمواری، بد فرمی در ناحیه مورد نظر نخواهد داشت.
مکانیسم پیکرتراشی (لیپوماتیک) به نحوی است که تخلیه چربی فرد طی یک بیهوشی سبک به مدت چند ساعت و در بیمارستان طی یک جلسه انجام خواهد شد.

تخلیه چربی در این روش از طریق ایجاد دو سوراخ چند میلی متری در نواحی مورد نظر انجام میگیرد و به هیچ وجه بیمار تحت عمل جراحی قرار نخواهد گرفت.

طی لیپوماتیک ۸۰ درصد از سلول های چربی شخص خورد و تخلیه خواهد شد و ۲۰ درصد یه منظور قوام پوست باقی خواهد ماند و اشاره به این نکته حائز اهمیت است که این روش هیچ خطر و عارضه ای به همراه نخواهد داشت به این دلیل که ساختار دستگاه به شکلی هوشمند طراحی شده و کنول دستگاه که به منظور خورد کردن بافت چربی استفاده میشود اگر به بافتی به جز بافت چربی برخورد کند درجا متوقف خواهد شد و امکان عارضه و یا آمبولی برای بیمار قطعا صفر خواهد بود.

درد بعد از عمل هم مانند حس کوفتگی و یا درد جلسه اول بعد از بدنسازی بدون آمادگی قبلی است که از سه روز تا یک هفته ادامه خواهد داشت، شخص بعد از عمل بلافاصله باید راه برود و تحرک داشته باشد و هیچگونه استراحت مطلق بعد از لیپوماتیک جایز نیست،یعنی مریض هیچگونه نقاهتی نخواهد داشت و همان روز عمل مرخص شده و میتواند فعالیت روزمره خود را انجام دهد.

فقط کافی است که تا یک هفته از فعالیت سنگین خودداری کند. فرد باید تا یکماه بدون وقفه گن بپوشد تا ورم کم شود و بعد از دو هفته لازم هست ماساژ لاغری رو جهت فرم دهی بهتر انجام دهد.
گرچه بعد از عمل کاهش سایز برای خود شخص و اطرافیان وی کاملا محسوس هست ولی تا دو ماه اول فرد ورم داشته و بعد از آن تا ۶ ماه بصورت پیوسته سایز کم میکند و بهترین نتیجه بعد از ۶ ماه قابل مشاهده خواهد بود.

از سوالات متداول بیماران راجع به لیپوماتیک ترس از بازگشت به حالت اولیه قبل از عمل هست که باید گفت به دلیل تخلیه سلول های چربی در ناحیه مورد نظر امکان بازگشت حجم قبلی وجود نداشته و تنها ۲۰ درصد از چربی باقی مانده بنابراین به هیچ وجه بازگشت به حجم و سایز قبلی امکان پذیر نخواهد بود.
سوال دیگر راجع به قوام پوست بعد از لیپوماتیک هست که باید گفت مکانیسم ویبرشن ۳۶۰ درجه کنول و استفاده از امواج اینفراسونیک علاوه بر تخلیه چربی موجب سفتی و قوام پوست خواهد شد و اگر افتادگی پوست فرد قبل از عمل زیاد نباشد نیازی به عمل اضافه و ابدومینو پلاستی نخواهد بود.

دسته بندی
تناسب اندام
قیمت
1800-6000 تومان
مدت
5-20 روز
سن
25-60 سال

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

4 × 5 =