در حال بارگذاری...

https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2019/04/dr-behzadfar-Mustache-and-beard-planting.jpg
https://dr-behzadfar.com/wp-content/uploads/2019/04/dr-behzadfar-Eyebrow-transplantation.jpg

کاشت طبیعی ابرو،سبیل و ریش

عنوان:

توضیحات:

کاشت طبیعی ابرو

کاشت طبیعی ابرو

کاشت طبیعی ابرو،سبیل و ریش

مراحل کاشت ابرو، سبیل و ریش

کاشت طبیعی ابرو، سبیل و ریش:

کاشت طبیعی به غیر از ناحیه سر برای ابرو، سبیل،ریش و مژه هم قابل استفاده است. فقط در مورد کاشت ابرو باید یادآور شد که به دلیل اینکه پیاز مو از ناحیه سر گرفته می شود موهای نواحی کاشت، مقداری از ابروهای طبیعی بیمار ضخیم تر است و به دلیل اینکه از قسمت پیاز سر گرفته شده رشد سریعتری دارد و بنابراین بیمار باید ابروهایی که رشد بیشتری دارد را کوتاه کند.

بیماران تا کنون سوالاتی داشتند از قبیل اینکه آیا می توان از ناحیه ی سینه و یا نواحی دیگر برای کاشت استفاده کرد؟ باید گفت: قطعا برای کاشت، موهای سینه مناسب نیست زیرا حداکثر رشد آنها ۵/۱ سانتی متر و در عین حال به صورت مجعد هستند و همچنین برداشت مو از سینه ممکن است خود باعث اسکار شود که ظاهر جالبی ندارد.

ولی در بعضی کشورها از موهای پوبیسم به دلیل نازکی استفاده میکنند و انجام این عمل هم به بیمار و هم به دکتر بستگی دارد که تفاوتی هم ندارد ولی در کل برای انجام کاشت ابرو ، ریش ، مژه و سبیل پیاز موی ناحیه سر خیلی بهتر عمل می کند.

در مورد کاشت مژه اگر خود بیمار مژه دارد برای تراکم دادن آنها بهتر است از کاشت استفاده نکند زیرا زمانی که برای انجام عمل تیغ زده می شود تا کاشت پیاز انجام شود ممکن است تیغ روی پیاز سالم کشیده شود و پس از مدتی پیازهای سالم هم دچار ریزش شود و این عمل فقط برای افرادی امکانپذیر است که به هیچ عنوان درهیچ قسمتی مژه نداشته باشند.

دسته بندی
مو

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

دوازده − یک =